.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.

دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.
پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی
بایگانی
پیوندهای روزانه

۱۶ مطلب در ارديبهشت ۱۴۰۰ ثبت شده است

۲۳ اردیبهشت عید سعید فطر [ ١ شوال ]

 

گزارش تصویری:

۱۱ اردیبهشت روزجهانی کارگر [ 1 May ] گرامیباد.

بسمه تعالی 
جامعه بزرگ کارگری با اراده ای پولادین همواره و در سخت ترین شرایط در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند.
روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کار و مجاهدت و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی است.
 
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد تولید کشور، فرا رسیدن روز  کارگر را به جامعه زحمتکش کارگری روستای دیزج خلیل بویژه به نیروهای تلاشگر دهیاری تبریک گفته و آرزوی توفیق و سلامتی و سربلندی برای همه این عزیزان از خداوند مسئلت میدارم .
 
با احترام 
محمد ایمانخواه 
دهیار دیزج خلیل

 

تبریک روز شوراهای اسلامی شهر و روستا

بسمه تعالی

این روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات دیزج خلیل عزیزمان تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 

روابط عمومی دهیاری دیزج خلیل

بسمه تعالی

به اطلاع اهالی محترم دیزج خلیل می رساند، با عنایت به نامه بخشدار محترم بخش مرکزی شهرستان شبستر، در خصوص روشهای برقراری انواع مستمری دوران پیری و بازنشستگی پیش از موعد در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای سال 1400 جهت استفاده همشهریان عزیز اطلاع رسانی می گردد.

 

گزارش نشریه ندای سکوت

 

گزارش تصویری:

بسمه تعالی

ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای دیزج خلیل
 
گزارش تصویری از به صدا درآمدن آژیر هشدار کرونا در سطح دیزج خلیل 
 
طی هماهنگی های بعمل آمده و با همکاری واحد خدماتی شهر شبستر ، پایگاه مقاومت شهید مدنی و ستاد مبارزه با کرونای دیزج خلیل ، به جهت شیوع گسترده کرونا ویروس در جهت اطلاع رسانی و اعلام وضعیت قرمز برای حفظ سلامتی همشهریان در مورخه ۱۴۰۰/۲/۱ انجام گرفت.
جا دارد از همکاری آقایان مهندس ابوالفضل اولاد ، جناب آقای جعفریان ، پایگاه شهید مدنی دیزج خلیل و عزیزان در واحد آتش نشانی شبستر که زحمات زیادی متحمل شدند قدردانی نماییم .
 
 
روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

هشدار وضعیت بیماری کرونا در سطح دیزج خلیل

بسمه تعالی

همشهریان گرامی با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ،به اطلاع می رسانیم ،متاسفانه با عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عادی انگاری با خیز موج چهارم کرونا در سطح کشور و به طبع آن در سطح شهرستان و روستای عزیزمان مواجه شده ایم .
 آخرین وضعیت بیماری کرونا در سطح دیزج خلیل نشان از تعداد بالای مبتلایان و عدم رعایت نکات بهداشتی توسط تعدادی از بیماران دارد و اوضاع وخیم گزارش شده است ، عاجزانه تقاضا داریم سلامتی خود و همشهریان عزیز را به خطر نیندازیم با مراقبت بیش از پیش جامعه و کادر درمان را در مبارزه با آن یاری نموده تا بر این اوضاع بد بیماری فائق آییم .
هرعزیزی که احساس کرد علایم کرونا ویروس را دارد با هماهنگی شبکه و بهداشت درمان روستا نسبت به تست اقدام نماید تا از شیوع گسترده آن جلوگیری شود. طی هماهنگی های لازم مقرر گردیده آژیر خطر در سطح روستا زده شود تا عموم از شرایط بد موجود مطلع شوند . لذا مجددا خواهشمندیم اهالی شریف تا بهبود یافتن وضعیت پیش آمده از هرگونه حضور در مراسمات بجد خودداری و در فضای بیرون از خانه حتما از ماسک استفاده نمایند قبلا از همکاری تک تک عزیزان بی نهایت سپاسگزاریم .
 
ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای دیزج خلیل

جارو کشی ، نظافت ، رفت و روب معابر

بسمه تعالی

جاروکشی معابر

گزارش تصویری:

 

بسمه تعالی

گزارش تصویری :
 
رایحه خوش خدمت 
عملیات مخلوط ریزی و تسطیح خیابان فردوسی پس از اجرای طرح هادی در محل مذکور
تقدیر و تشکر از تمامی عزیزانی که شورا و دهیاری را در عمران و آبادانی همراهی می کنند .
 
 
روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

تنظیف معابر و رفت و روب جوب های معابر

بسمه تعالی

رایحه خوش خدمت 
گزارش تصویری از ادامه فعالیت‌های پرسنل تلاشگر دهیاری
تنظیف معابر و رفت و روب جوب ها 
 
تقدیر و تشکر از تمامی عزیزانی که دهیاری و شورای اسلامی را در عمران و آبادانی همراهی می‌کنند .
 
 

بسمه تعالی

رایحه خوش خدمت 
 
گزارش تصویری از ادامه فعالیت‌های پرسنل تلاشگر دهیاری و سم پاشی فضای های مورد نیاز برای مقابله با علفهای هرز
 
تقدیر و تشکر از تمامی عزیزانی که دهیاری و شورای اسلامی را در عمران و آبادانی همراهی می‌کنند .