.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.

دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.
پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی
بایگانی
پیوندهای روزانه

۱۷ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۷ ثبت شده است

تصاویر اجرای طرح هادی در مسیر سیدلو

گزارش تصویری:


اهداء کتاب روش آسان برای فهم زبان عربی

اهداء کتاب روش آسان برای فهم زبان عربی به اهتمام آقای بلال دهقان دیزجی استاد دانشگاه به گنیجه اهل قلم دیزج خلیل

گزارش تصویری:

 

 آیین تجلیل از معلمین ، فرهنگیان و خیرین مدرسه یار دیزج خلیل

با عنایت به همکاری و برنامه ریزی های انجام گرفته در راستای ارج نهادن به مقام شامخ معلم و معرفی قدمت 80 ساله مدارس دیزج خلیل همایش تجلیل از معلمین ، فرهنگیان و خیرین مدرسه یار دیزج خلیل در مورخه 17/02/97 باحضور جمعی از مسؤلین شهرستان شبستر و معلمین گرانقدر ساکن دیزج خلیل و شبستر و معتمدین و روحانیت معزز در محل خیریه مسجد صاحب الزمان با اجرای برنامه های متنوع برگزار گردید. از معلمین و زحمتکشان عزیزی که به جهت نبود فرصت کافی از قلم افتادند صمیمانه عذرخواهی میکنیم و انشاءالله در برنامه های آتی جبران خواهد شد.

وجود 250 معلم عزیز و 100 مهندس بزرگوار و تعدادی پزشک شایسته می طلبد در راستای معرفی فرهنگ و دانش غنی دیزج خلیل گام های بلندی برداشته شود که انشاالله با همیاری شما سروران این کار صورت خواهد گرفت.

در پایان از حضور مسؤلین عزیز و معلمین گرامی، زحمات هیات امنای مسجد صاحب الزمان، پرسنل دهیاری و عزیزانی که در برگزاری برنامه زحمت کشیدند سپاسگزاریم.

 

شورای اسلامی و دهیاری دیزج خلیل     

کمیته توسعه و تجهیز مدارس

 


بسمه تعالی

احتراما به استناد نامه شماره 34435 مورخه 97/02/17 بخشدار محترم بخش مرکزی شهرستان شبستر مبنی بر اینکه به منظور ترغیب زنان جوان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه ها برای ورود به عرصه کسب و کار و کار آفرینی طرح توان افزایی در مسیر کسب و کار و کارآفرینی در کل استان های کشور و در سطح ملی و مشتمل بر برنامه سه روزه آموزشی مشاوره ای وبه صورت رایگان در شهر تبریز اجرا خواهد شد، نظر به محدودیت ظرفیت و زمان، علاقمندان در شرکت در این طرح ( ترجیحا دختران فارغ التحصیل دانشگاه جویای کار) جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا آخر اردیبهشت ماه به سایت بنیاد توسعه و کارآفرینی به آدرس www.foundationed.ir مراجه نمایند. 

بدینوسیله مراتب به اطلاع عموم اهالی محترم دیزج خلیل می رساند.


بسمه تعالی

12 اردیبهشت ماه مصادف است با بزرگداشت شهید علامه مطهری و روز معلم ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بزرگوار بدینوسیله به جامعه فرهنگی دیزج خلیل علی الخصوص معلمین بزرگوار تبریک و تهنیت عرض نموده و فرصت را مغتنم شمرده و از تلاش ها و خدمات تک تک این بزرگواران بی نهایت سپاسگزاریم. و امیدواریم لطف خداوندی شامل حالمان شود تا در مقابل خدمات بی شائبه این عزیران شرمنده نباشیم.

روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل


۱۱ اردیبهشت روزجهانی کارگر [ 1 May ]


10 اردیبهشت روز ملی خلیج فارس


روز ملی شوراها گرامیباد


گزارش تصویری:


برگزاری همایش روز زمین پاک


گزارش تصویری:


اجرای طرح هادی در ملک آقای قاضی


بسمه تعالی

والباقیات و الصالحات خیرٌ عند ربّک ثواباً و خیرٌ مَردّا (76مریم)


ارزش کارها به نسبت اهمیت و تاثیر فردی و اجتماعی قابل سنجش است و بر اساس معارف دینی هر کس اثرنیکی را بنیان گذارد نسبت به آثار آن تا هر زمان که بماند ماجور است .

با عنایت به همکاری مالکین محترم  و مصالحه با دهیاری طرح هادی در ملک آقایان کریم قاضی دیزجی و محمد ولی قاضی دیزجی واقع در محله علیا، میدان توحید ابتدای خیابان ابوعلی سینا انجام و عملیات آن اجرایی شد.

در این راستا از همکاری و مشارکت آقایان کریم قاضی دیزجی و محمد ولی قاضی دیزجی و نماینده ایشان آقای فرامرز طربخواه که همکاری لازم را معمول داشته و همسایگان محل و اهالی محترم که دچار زحمت شدند و ما را جهت آبادانی هر چه بیشتر همراهی نمودند بی نهایت تقدیر و تشکر داریم.


روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

گزارش تصویری:


ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

بسمه تعالی

در روز میلاد علمدار کربلا و روز جانباز جمعی از مسئولان شهرستان،اعضای شورای اسلامی، دهیار در منزل جانباز و رزمنده مدافع حرم آقای علی لطیفی حضور یافتند.


اطلاعیه سرمازدگی باغات

بسمه تعالی 

به اطلاع کشاورزان عزیز دیزج خلیل می رساند کسانی که باغات و محصولات آنها دچار سرمازدگی شده است، کتبا به دهیاری اعلام نمایند.

با تشکر

روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل