.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.

دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.
پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی
بایگانی
پیوندهای روزانه

۱۵ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

خیر بزرگوار

بسمه تعالی

خداوند متعال بندگانی دارد که مردم در نیاز های خود به آنها پناه می برند، آنها در روز قیامت در امنیت هستند.

امام صادق (ع)

خیر بزرگوار شادروان حاج عبداله مالکی دیزجی

بخشی از خدمات ارزنده خیر بزرگوار شادروان حاج عبداله مالکی دیزجی:


1- موسس دانشگاه آزاد اسلامی شبستر

2- احداث ساختمان اولیه انجمن خیریه دیزج خلیل محله علیا

3- زیر سازی و آسفالت جاده و کوچه های محله علیا

4- خرید و اهداء زمین جهت توسعه میدان ورزشی دیزج خلیل

5- اهداء زمین ساختمان بهزیستی شبستر

6- اهداء زمین برای گروه زیست محیطی یاشیل میشو

7- اهداء زمین به دانشگاه آزاد اسلامی شبستر جهت احداث سالن ورزشی و ...ضمن عرض تسلیت به خانواده محترمشان و اهالی شریف دیزج خلیل یاد و نام آن عزیز والا مقام را گرامی میداریم .


دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل


عملیات تنظیف آرامستان بهشت فاطمیه

عملیات تنظیف آرامستان بهشت فاطمیه توسط عوامل دهیاری

در مورخه 95/04/24 دهیاری در جهت تنظیف و زیبا سازی آرامستان اقدام به پاکسازی و چیدن علفهای هرز نموده است.


عملیات عمرانی کوچه شهید زنده دل

بسمه تعالی

نظر به همکاری اهالی محترم کوچه شهید زنده دل و نیاز به اصلاح و ایجاد جدول گذاری و با عنایت به مصوبه شورای اسلامی اجرای پروژه جدول گذاری به طول تقریبی 150 متر آغاز گردید. توضیحا نظر به درخواست اهالی محترم جهت آسفالت ریزی کوچه مذکور، پس از بررسی و کارشناسی های صورت گرفته مقرر گردید ابتدا نسبت به نوسازی جوب آب قدیمی محل اقدام و پس از آن آسفالت ریزی کوچه به متراژ حدود 800 متر مربع طی برنامه های آتی عمرانی صورت گیرد.

عملیات عمرانی در آرامستان دیزج

بسمه تعالی

پروژه جدول گذاری در ضلع غربی آرامستان دیزج و باقی مانده ضلع جنوبی توسط دهیاری آغاز گردیده و ضلع غربی اتمام یافته و ادامه پروژه ضلع جنوبی در دست اقدام می باشد. در ضمن از مشارکت 4/000/000 ریالی اهالی محترم و خیر در اجرای این پروژه نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

حضور کارشناس اداره امور آب

بسمه تعالی

حضور کارشناس محترم منابع آب جهت پیگیری بازگشایی مسیل های دیزج خلیل

با عنایت به پیگیری های مستمر دهیاری و شورای اسلامی از ادارات مربوطه جهت بازگشایی و تعیین مسیل های قدیمی دیزج خلیل با حضور کارشناس محترم منابع آب آقای مهندس علینژاد، آقای آزرده عضو شورای اسلامی و دهیار دیزج خلیل ضمن بازدید میدانی گزارشی در این خصوص تنظیم تا اقدامات عملیاتی در اسرع وقت صورت پذیرد.


جدول کشی خیابان امام

بسمه تعالی

با عنایت به مصوبه شورای اسلامی از ضلع شمالی خیابان امام خمینی (ره) به طول 100 متر جهت وصل به جدول موتور آب امراه توسط دهیاری اقدام گردید که با استفاده از این پروژه امکان انتقال آب قنات تخمدان و آب مازاد شبستر در آینده ای نزدیک جهت استفاده کشاورزان عزیز امکان پذیر خواهد شد، و هزمان با اجرای این پروژه طرح پیاده رو سازی خیابان امام تکمیل و امکان آسفالت ریزی به متراژ 3500 متر مربع محقق گردید، که جزو برنامه های آتی دهیاری می باشد.

روز دهیار گرامی باد

14 تیر روز دهیاری و شهرداری گرامی باد.

انجام طرح عقب کشی

بسمه تعالی

اجرای طرح هادی در ملک آقایان رشید زاده و سلطانی

با عنایت به همکاری آقایان سلطانی و رشیدزاده جهت اجرای طرح هادی در ملک ایشان واقع در محله غیبلو  و دیزج طی مصالحه با دهیاری طرح هادی در ملک نامبردگان انجام گردید. از این عمل خیرخواهانه و خداپسندانه این عزیزان بزرگوار نهایت تقدیر و تشکر را داریم خداوند رفتگانشان را قرین رحمت نماید.

تصاویر پروژه آسفالت ریزی محله غیبلواطلاعیه ساختمان قدیم دهیاری

بسمه تعالی


روز جهانی قدس

روز جهانی قدس گرامی باد.

ستاد مدیریت بحران وزارت کشور

اطلاعیه مهم 

بر اساس اعلام هواشناسی و ستاد مدیریت بحران، سامانه بارشی از روز جمعه وارد منطقه می شود و به تناوب بارندگی های آن تا اواخر هفته  ادامه دارد، 
این سامانه بارشی دارای هسته سرد همراه با رطوبت، تگرگ، رگبار باران، رعد و برق، پدیده مه گرفتگی، وزش باد در نقاط مختلف استان و احتمال ریزش تگرگ در مناطق مرتفع و مستعد منطقه می شود، این سیستم باران زا احتمال آبگرفتگی و تشکیل سیلاب در همه روستاها وشهرهای منطقه و همچنین دیزج خلیل را بدنبال خواهد داشت .
از اهالی محترم خواهشمند است آمادگی و تدابیر لازم جهت مقابله با بلاهای طبیعی را اتخاذ نمایند.

با تشکر
روابط عمومی دهیاری دیزج خلیل


شب قدر


لای روبی جوی های آب و تنظیف معابر


بسمه تعالی 

بارندگی های شدید چند روز گذشته منجر به پر شدن اکثر جوی های آب در سطح معابر گردیده است و باعث بروز مشکلاتی شده است که قسمتی از این مشکل مربوط به شن و ماسه های موجود در معابر جهت ساخت و سازها میباشد که توسط مالکین رها شده است لذا خواهشمندیم  همشهریان در اسرع وقت نسبت به جمع آوری  مصالح ساختمانی از معابر اقدام نمایند در غیر اینصورت دهیاری اقدام و خسارتهای ناشی از آن را مطالبه خواهد کرد .  

خسارت بارندگی و سیل

بسمه تعالی

بازدید نماینده جهادکشاورزی با حضور دهیار جهت برآورد خسارت به کشاورزان


ارزیابی خسارات وارد شده از بارش شدید تگرگ و باران در زمینهای کشاورزی دیزج خلیل در مورخه 95/04/01 با حضور نماینده جهادکشاورزی آقای مهندس جعفری از باغات و زمینهای کشاورزی کشت شده بازدید و گزارشی جهت ارائه به جهاد کشاورزی شهرستان تهیه گردید.

طی هماهنگی های بعمل آمده مقرر گردید اهالی محترم خسارت دیده با حضور در محل دهیاری نسبت به پر کردن فرم خسارت از مورخه 95/04/02 الی 95/04/06 تا پایان وقت اداری اقدام نمایند.

در ضمن کلیه افرادی که دیوار و استخر آنان نیز دچار خسارت گردیده با گرفتن عکس و درخواست کتبی به دهیاری تحویل نمایند.

در دست داشتن کارت ملی الزامی می باشد