"بسم الله الرحمن الرحیم"

 

     خداوند منان را سپاس بی قیاس می‌گوییم و در بارگاه کبریایی‌اش پیشانی بندگی به خاک می‌ساییم که مردم این مرز و بوم را مشمول الطاف بیکران خود قرار داده و پیروزی‌های درخشانی را یکی پس از دیگری نصیب آنان می‌گرداند.

مردم شریف دیزج خلیل،

حضور یکپارچه شما عزیزان در 29 اردیبهشت در پای صندوقهای رای بیانگر شعور سیاسی و تعهد انقلابی شما و موجب سربلندی و عزت میباشد. بدون شک با این انگیزه و شور و شوق مشکلات پیش روی یکی پس از دیگری حل، و قله‌ رفیع افتخار فتح خواهد شد. اینجانب  بر خود لازم می‌دانم از حسن مسئولیت پذیری و تعهد و حضورتان تشکر نمایم .

قبلا از همگی نامزدهای محترم که با احساس تکلیف وارد عرصه شدند و طرفداران عزیز آنها که گرمی بخش عرصه انتخابات بودند نیز سپاسگزارم.

منتخبین محترم مردم دیزج خلیل، جناب آقایان علی عسکر افتخاری، داود فخرزاده دیزجی، محمد دهقان دیزجی، مسیب امیری و سرکار خانم زکیه لطیف دیزجی، انتخاب شایسته مردم دیزج خلیل را ارج نهاده و حضور همگی شما سروران عزیز تبریک می گویم.

امید به آینده ای زیبا برای دیزج خلیل مهم ترین اندوخته قلبی همه ماست این امید را دردلهایتان نگاه دارید و در تحقق آن بیش از پیش کوشا و یکدل باشیم.  

بار دیگر خداوند بزرگ را به خاطر عنایات بیکرانش سپاس می گوییم و از بارگاه با عظمتش سربلندی و پیروزی روزافزون برای ملت بزرگ ایران خواستاریم.


ومن الله التوفیق

محمد ایمان خواه دهیار دیزج خلیل